Fundamenty Gospodarze
TW II Kołaczkowo Goście

Widzów:

02.03.2015
Obie drużyny zagrały dziwne spotkanie. Kołaczkowo pierwszą połowę grało lepiej od rywali, już od początku dyktując swoje warunki. Jednak to przeciwnik pierwszy wyszedł na prowadzenie. Fundamenty chciały nastawić się na grę z kontry, ale szybkie wyrównanie stanu pojedynku przez A. Kruszyńskiego zmieniło ich plany. Wydawało się wręcz, że kolejne bramki dla TW to kwestia czasu,jednak to Fundamenty po raz drugi wyszły na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy Kołaczkowo dusiło, ale nie potrafiło wyrównać stanu meczu. Druga połowa to z początku lekki chaos po którym to rywale Kołaczkowa mieli więcej szans na zwiększenie prowadzenia. TW niespodziewanie oddało pole gry rywalowi, jednak to wtedy wyprowadzona kontra sprawiła że TW za sprawą Macieja Waszaka wyrównało stan meczu, zapewniając uczciwy podział punktów. Obie drużyny mogą mieć pretensje do siebie że nie wykorzystały przewagi, dziwne spotkanie jednak warto było je zobaczyć.