TW- FC Sokolniki 8-1 (3-0)

Ciężko o koncentrację i poważne potraktowanie rywala- zwłaszcza jeśli ma się już pewne miejsce na podium bez względu na wynik. Gdzieś właśnie takie podejście widać było w grze obu zespołów.

Szczęśliwie to właśnie TW chciało bardziej grać- i wykorzystało słabą formę rywala będącego ostatnio zdecydowanie w dołku. Kołaczkowo od samego początku kontrolowało mecz. Pozwalało sobie na całe spektrum zachowań i rozwiązań. Było to z minuty na minutę tym łatwiejsze, że Sokolniki nie miały zmiennika (Kołaczkowo miało jedna osobę na ławce). W miarę powiększania przewagi TW grało z większym luzem- na potęgę obijając słupki, poprzeczki i marnując doskonałe okazje strzeleckie.

Był to ostatni mecz TW w tym sezonie ligowym... udało się zakończyć sezon wygraną...i to jeszcze z rywalem, który w pierwszej rundzie zabrał Kołaczkowu komplet punktów.