TW- Zieliniec 12-1 (7-0)

TW- Zieliniec 12-1  (7-0)

TW-Zieliniec

Kołaczkowo dość spokojnie zdobyło trzy punkty w meczu z najniżej notowaną drużyną ligową.

Po szybkim objęciu prowadzenia TW przez długie minuty było bezproduktywne i nie potrafiło potwierdzić swojej przewagi. Rywale natomiast wręcz przeciwnie- dwoili się i troili aby doprowadzić do wyrównania. W miarę upływu czasu TW jednak coraz wyraźniej zaznaczyało swoją przewagę i punktowało bardzo systematycznie odjeżdżając rywalom na coraz więcej bramek. Mimo rosnącej przewagi Kołaczkowa zawodnicy z Zielińca nie poddawali się nawet na chwilę i robili wszystko aby zdobyć honorowe trafienie. Sztuka ta udała im się wreszcie w drugiej połowie kiedy to po zamieszaniu i strzale z dystansu piłka nieco szczęśliwie znalazła się w bramce TW. Ale wynik wtedy już był bezpieczny i nikt przy zdrowych zmysłach nie zakładał, że Kołaczkowo może stracić komplet punktów. Co więcej TW do końca spotkania potrafiło konsekwentnie zdobywać kolejne gole...mimo, że niektórzy zawodnicy nie trafiali do pustej bramki.

Ponieważ pozostali rywale do miejsc na podium również zdobywali komplet punktów...sytuacja w tabeli nie uległa zmianie.

Powiązana galeria: