Puchar dla TW Kołaczkowo!!!!

Kolejny sukces dla TW przyszedł dość szybko...po wygraniu ligi na hali...tryumf w pucharze na trawie.

Generalnie już nikt nie pamięta kiedy ostatnio TW Kołaczkowo zdobyło Puchar Przewodniczącej Rady Gminy.

TW Kołaczkowo- FC Pomarańczowe Armaty (0-0)

Jak się okazało w pierwszym spotkaniu trafiły na siebie dwie najlepsze drużyny turnieju. Najlepsze drużyny...ale spotkanie było jakby najbardziej chaotyczne...wręcz słabe. Troszeczkę lepiej prezentowała się drużyna Pomarańczowych, bo też pewnie TW podeszła do meczu nieco nonszalancko. Tak czy inaczej to Pomarańczowi mieli więcej klarownych sytuacji...ale Kołaczkowo miało w bramce Wojciechowicza i trochę szczęścia...kiedy piłka trafiła w słupek. Finalnie oba zespoły schodziły chyba z murawy zadowolone tym, że nie przegrały na inaugurację

TW Kołaczkowo- Budziłowo 7-1 (3-0) (Kruszyński, Szymański N., Mikołajczak, Kubisiak, Szuba x2, Szefer R.- Horkawy P.)

Kołaczkowo skorzystało z tego, że miało wielu zmienników a rywal nie dość, że grał w niepełnym składzie to jeszcze mecz po meczu. W pewnym momencie przypomniało to egzekucję...ale póty Budziłowo miało siły, póty Kołaczkowo było bezproduktywne...z czasem jednak przewaga uwydatniła się wyraźnie i właściwie było tylko kwestią czasu ustalenie wyniku.

TW Kołaczkowo- Ferma Szafarek Zieliniec 4-2 (1-1) (Szefer R. ,Bigosiński, Mikołajczak- Sodkiewicz, Grzechnik)

Kołaczkowo miało szczęście co do losowania kolejności swoich meczów. Złożyło się również tak, że w ostatnim spotkaniu miano zdecydować o tym kto wygra cały turniej. TW mogło pozwolić sobie na remis...Ferma musiała zwyciężyć. Już od początku było widać, że żaden zespół nie bawi się w kunktatorstwo i wszystkim na boisku zależy na zwycięstwie. To było widać po ambicji i po akcjach,, które się zawiązywały z jednej i drugiej strony. TW wyszło na prowadzenie...a już po kilkunastu minutach przegrywało i musiało gonić wynik. Ostatecznie w drugiej połowie Kołaczkowo zachowało w tym wszystkim trochę więcej sił i trochę więcej rozwagi...co przyniosło kolejne trafienia...a w efekcie i zwycięstwo w pucharze po kilku latach. Porażka Zielińca zepchnęła ten zespół na ostatnie miejsce...a Budziłowu pozwoliła awansować na ostatnie miejsce na podium.

Kolejność ostatecznia:

1. TW Kołaczkowo