TW Kołaczkowo w sezonie letnim 2019.

Trzecie miejsce w tabeli na koniec sezonu to mało...a jednocześnie bardzo wiele. Jeszcze na sekundy przed ostatnim gwizdkiem- Kołaczkowo było o oczko wyżej...ostatecznie w nieprawdopodobnych okolicznościach na własne życzenie to wicemistrzostwo straciło

TW Kołaczkowo- weszło w sezon w glorii i chwale mistrza ligi halowej. Tej pozy starczyło na naprawdę wiele. Pierwsze trzy spotkania były trudne- ale zwycięskie, zwłaszcza pokonanie Sokolnik musiało wyjątkowo smakować. Ale już w kolejnym spotkaniu zderzenie z ścianą...i tylko remis...a właściwie remisy z dwoma kluczowymi zespołami- Bieganowem i Budziłowem. I mimo że wszystkie inne spotkania poszły po myśli Kołaczkowa...to jednak coś wskazywało, że przyszłość może być tylko trudniejsza. Druga runda nie była spacerkiem...straty punktów i słaba końcówka powodowały, że tylko słabość innych składała się na długo utrzymujące się szanse dla Kołaczkowa na mistrzowski tytuł...ostatecznie TW traciło na własne życzenie szansę za szansą. Kulminacją było ostatnie spotkanie z Budziłowem...w którym nastąpiła utrata wicemistrzostwa na sekundy przed kończącym sezon gwizdkiem.

LZS Sokolniki

Spółka Bieganowo

Budziłowo

FC Pomarańczowe Armaty

Ferma Szafarek Zieliniec

Dawka Mocy

Manhattan Team

Krzywa Góra

Osłoda tego sezonu było na pewno indywidualne wyróżnienie dla najlepszego bramkarza, które uzyskał Arkadiusz Wojciechowicz. Tu decydowała uznaniowość kapitanów, ich ocena zawodników przez cały sezon i punktacja jaką przyznali. W głosowaniu kapitanów zwyciężył Arkadiusz Wojciechowicz z TW Kołaczkowo. Dla TW ten sezon był naprawdę gorzej niż przeciętny- ale pewnie byłby jeszcze bardziej niż tragiczny gdyby nie golkiper Kołaczkowa, który często wybraniał więcej sytuacji beznadziejnych niż snajperzy tego zespołu zdobywali w meczach bramek.

Kadra:

Bramiki asysty Kartki ż