TW Oldboy Kołaczkowo- sekcja seniorska w TW !! ;)

27 października odbył się w Kołaczkowie Turniej Oldboy. Podczas tej cyklicznej imprezy TW po raz pierwszy wystawiło swój skład. Tym samym odbył się debiut- i z przymrużeniem oka można stwierdzić, że TW Kołaczkowo ma swoją sekcje OLDBOY.

W całym turnieju udział wzięły cztery zespoły. Prócz TW Oldboy Kołaczkowo zagrali: Oldboys, Profes Miłosław oraz Artur i Przyjaciele. Więcej o turnieju można przeczytać tutaj: http://ligakolaczkowo.futbolowo.pl/news/article/puchar-oldboy-wyniki

Podczas trzech spotkań TW Oldboy stracił tylko jedną bramkę- co niezaprzeczalnie nawiązuje do tradycji zawodników tego zespołu sprzed kilku lat...kiedy to Kołaczkowo traciło często najmniej bramek z całej ligowej stawki.

Wszystkie spotkania okazały się bardzo ciężkie- i pierwszy pojedynek z Profesem Miłosław- zespołem złożonym z byłych zawodników Orlika Miłosław pokazał to dobitnie. W tym meczu TW pechowo straciło bramkę..ale też zdołało wyrównać i później..cóż, później zmarnowało kilka dogodnych sytuacji. Próbą sił i charakteru był pojedynek z Oldboyem- wielokrotnym zwycięzcą turnieju kołaczkowskiego. O komplecie punktów zdecydowała dość kuriozalna bramka zdobyta przez Arkadiusza Witczaka- który w ogromnym zamieszaniu na linii bramkowej zdołał sprytnie przepchnąć piłkę za tą linię. No i radosny pojedynek z Arturem i Przyjaciółmi. W tym meczu oba zespoły nie kalkulowały- cios szedł za cios ale tylko TW dawało radę umieścić piłkę w siatce rywali.

W składzie TW Oldboy Kołaczkowo zobaczyliśmy zawodników, którzy przed dekadą stanowili o sile TW Kołaczkowo. Specjalnie na ten turniej wrócił na kołaczkowski parkiet Marek Waszak- który ponad 10 lat temu wygrywał mistrzostwo na hali a jeszcze wcześniej tworzył pierwszy zespół który miał sponsora: Znicz Pol Kołaczkowo. Wróciło trochę wspomnień. Zagrał również Bartosz Waszak- od kontuzji sprzed dwóch lat właściwie nie grający w piłkę. TW wspomógł też Rafał Michalski znany z zespołów Kaczanowa i Dawki Mocy, gościnnie zagrał też Paweł Mizgajski z Nekli. Pozostali zawodnicy stanowili jednak cały czas aktywnych graczy TW Kołaczkowo : Maciej Waszak, Arkadiusz Wojciechowicz (wybrany najlepszym bramkarzem) Arkadiusz Witczak i Mariusz Gomulski.

Zwycięstwo w Turnieju, na własnym terenie, doświadczonym składem dało wszystkim mnóstwo satysfakcji. Zweryfikować ten wynik będzie można już za kilka tygodni podczas turnieju w Miłosławiu- na który TW Oldboys Kołaczkowo otrzymało już zaproszenie.