TW Kołaczkowo wraca...Witamy na nowej stronie.

Po kilku miesiącach trwania w zawieszeniu- TW Kołaczkowo wraca do żywych. To był dla nas ciężki czas- przez kilka lat niemal co tydzień stawaliśmy ramię w ramię naprzeciwko rywala, który próbował zrobić nam dokładnie to samo co my jemu- wbić jak najwięcej bramek. I nagle tej rutyny zabrakło. Co prawda nieliczni z nas- z mniejszymi lub większymi sukcesami grali w innych drużynach...ale to nie było to. TW jednak nie poszło całkiem w zapomnienie- co tydzień- w każdą środę w miarę możliwości trenowaliśmy- a może raczej bawiliśmy się w granie. Te kilka miesięcy bez presji, bez specjalnej rywalizacji pozwoliły odpocząć i nabrać do wielu rzeczy dystansu... Ale czas upłyną i oto teraz stajemy do zawodów ponownie.

Nie wszystko jednak jest i będzie takie samo. Największą i najważniejszą zmianą było podjęcie decyzji o rezygnacji z gry w Lidze Kołaczkowo. Rozgrywki w których zawsze mieliśmy ten przywilej być jedną z wiodących ekip odeszły w tym sezonie zupełnie na bok. To nie była łatwa decyzja.

Powodów jest co najmniej kilka. Wymienimy tu parę. Słaba jakość techniczna parkietu- który od kilku lat prosi się o konkretny remont. Emocjonalna wartość rozgrywek- a raczej brak jakichkolwiek emocji związanych z meczami w Kołaczkowie...graliśmy już tu tyle spotkań, że kolejne stawały się coraz większą rutyną, przymusem i koniecznością. Często przez takie podejście ponosiliśmy sromotne i spektakularne klęski- bo grzech pych gubił nas wszystkich jako drużynę. Sportowo Liga Kołaczkowo nie budzi już takich emocji jak kilka lat wstecz- choć dla nas jest czymś z czym jesteśmy jak najbardziej emocjonalnie związani. Nie bez znaczenia był też fakt iż w kołaczkowskiej lidze kolejny raz zaprezentuje się For Link Kołaczkowo- czyli nasza miejscowość będzie miała przedstawiciela w tych rozgrywkach. A dla TW korzyść z tego jest taka- iż może skorzystać z wiodących w For Linku zawodników i wciągnąć ich w własne szeregi w innej lidze- dzięki temu zespół zachowa to z czym był kojarzony od samego początku- lokalny charakter... Gdzie więc będziemy grać? Rozważaliśmy kilka opcji- Pyzdry- w których przy dobrej grze mielibyśmy szansę na podium, Miłosław- mecze rozgrywane w świetnej atmosferze i oprawie kibiców na super hali, Strzałkowo- egzotyczna nowość, w której z naszym szczęściem i w miarę konkretnym podejściem moglibyśmy nieźle namieszać... Zdecydowaliśmy jednak postawić na Wrześnię. Mimo iż poziom wydaje się tu najwyższy. Można by wymyślać powody takiego kroku- ale tak naprawdę liczy się tylko jeden - chęć sportowego rewanżu. Los potraktował nas w poprzednim sezonie okrutnie- teraz pragniemy pokazać, że to wszystko to był przypadek. Czy nam się ten zamysł powiedzie? Mądrzejsi będziemy za kilka miesięcy...

Od początku września TW ostro szlifuje formę na hali w Pyzdrach. W każdą środę wylewamy tam hektolitry potu- i mamy nadzieję, że przyniesie to oczekiwane efekty- choć nie oszukujmy się po tych kilku miesiącach bez wspólnej gry, o punkty- będzie szalenie ciężko. Dlatego naszym celem nie jest tylko mistrzostwo II ligi WTPNu- ale jak najlepsza gra i wspólna zabawa. Jesteśmy dużymi chłopcami, którzy chcą się bawić w futbol.

Zmiany nastąpią również jeśli idzie o naszą stronę internetową- i będą to zmiany nie mniej drastyczne. Od kilku miesięcy portal futbolowo.pl się zmienia. Zmiany jakie zaszły zmuszają nas również do tego by zmienić naszą stronę. Przyczyną wszystkiego jest chęć twórców futbolowo do wprowadzania ulepszeń. Stąd ich pomysł na futbolowo2- futbolowo stare za jakiś czas przestanie istnieć. To właśnie takie rozwiązania każą nam stworzyć nowa stronę TW Kołaczkowo- pod tym adresem …................. . Stara strona będzie nadal istniała- przynajmniej kilka miesięcy. Na nową stronę systematycznie będziemy przenosić wszystkie archiwalne dane jakie nagromadziły się przez te kilka lat naszego istnienia w internecie.

Prosimy Was o cierpliwość i wyrozumiałość- dla nas to mało przyjemna zmiana- bo swoją stronę traktowaliśmy z wielkim sentymentem i zmian wizerunkowych nie zakładaliśmy. Co do nowej strony- jeszcze się jej uczymy, poznajemy ją od kilkunastu dni (i nie wszystko nam się tam podoba)- tak więc jeśli będzie jakaś wtopa- to potraktujcie ją z wyrozumiałością. Za jakiś czas- wpisując adres twkolaczkowo.futbolowo.pl będziecie przekierowani już na nowa stronę- stara będzie nadal istniała- jednak pod nieco zmienionym adresem- ale o tym Was poinformujemy.

Nowy sezon, nowe decyzje, nowa strona. Pierwszy mecz już w niedzielę.... ZAPRASZAMY!!!!!!